Naisių vasara ’10

Home/Naisių vasara ’10

Liepos 24–25 dienomis Naisiuose pirmąkart vyko festivalis visai šeimai „Naisių vasara 2010“. Idėja organizuoti tokį renginį kilo žinomam ūkininkui ir politikui Ramūnui Karbauskiui. Festivalyje kiekvienas galėjo rasti kažką įdomaus: vyko sporto šventė, žemaitukų varžybos, viduramžių šokiai ir kovos, fakyrų pasirodymas, scenoje pasirodė gausus būrys dainininkų, aktorių. Mažiesiems buvo skirti net 6 spektakliai. Ir visa tai nemokamai!

Festivalis blaivus: alkoholiu nebuvo prekiaujama nei festivalio teritorijoje, nei kaimo parduotuvėse. Pagrindinis festivalio gėrimas – gira, o susirinkusieji džiaugėsi, kad nėra girtų.

Į festivalį žmones traukė ir serialo „Naisių vasara“ aktoriai. Daug norinčių ne tik juos gyvus pamatyti, bet ir nusifotografuoti, autografo paprašyti. Puikiai nuteikė ir serialo aktorių koncertas. Festivalio svečiai tapo masinių scenų aktoriais: nufilmuoti epizodai bus panaudoti naujojo sezono serialo serijose.

Festivalyje žiūrovai išgirdo daug puikių dainininkų bei grupių. Pradžioje smagiai pašokti ir dainuoti kvietė „Jonis“. Vakare lyriškai nuteikė Andrius Kulikauskas, Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Saulei leidžiantis kraują kaitino „Soul Stealer“, styginių trio bei Jeronimas Milius, Povilas Meškėla ir „Rojaus Tūzai“. O vakarą vainikavo seriale girdima grupė „Thundertale“ („Perkūno sakmė“).

Netrūko muzikos ir antrą dieną: svečius linksmino Naisių gitaros studijos „7 vėjai“ jaunieji atlikėjai, Vytautas Babravičius, Aidas Ginionis, Aleksandras Makejevas, Jonas Čepulis. Aktorius Sigitas Jakubauskas su grupe žiūrovams pristatė poetinę-muzikinę misteriją „Krioklys po ledu“.

Muzika, sportas, teatras, gera nuotaika lydėjo festivalio dalyvius. Tai pirmas serialo „Naisių vasara“ aktorių susitikimas su žiūrovais ir, tikimasi, jog ne paskutinį.

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024