Apie Naisių vasaros teatrą

Home/Apie Naisių vasaros teatrą

Naisių vasaros teatras – dvylikos jaunų aktorių trupė, susibūrusi 2011 m. sausio 1 d.

Naisių vasaros teatras vienija jaunus, talentingus ir ne kartą, apdovanotus, diplomuotus, kūrybingus aktorius, kuriuos Lietuva pažįsta iš serialo ,,Naisių vasara“.

2012 metais Dalios Tamulevičiutės vardo profesionalių teatrų festivalyje Naisių vasaros teatras laimėjo nominaciją „Sėkmingiausias festivalio debiutas” už spektaklį „Škac, mirtie, visados škac…” pagal Sauliaus Šaltenio pjesę „Škac, mirtie, visados škac…” (režisierė Regina Steponavičiūtė).Tais pačiais metais įvyko Naisių vasaros teatro prisistatymas Lietuvos teatro sąjungoje su scenine kompozicija „Krintant žvaigždei, la- la- la” pagal Juozo Tumo-Vaižganto, Kazio Binkio ir Juozo Žlabio-Žengės kūrybą.

2015 metais Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje Naisių vasaros teatras buvo apdovanotas statulėle ir diplomu už geriausią nacionalinės tematikos spektaklį “Locna laimė. Žemaitė”, režisierė Regina Steponavičiūtė.

Keliaujantis po Lietuvą Naisių vasaros teatras propaguoja lietuvių kultūrą ir įgyvendina svarbią misiją – skleisti tautiškumą per lietuvių autorių bei dramaturgų kūrinius. Naisių vasaros teatras – unikalus reiškinys Lietuvos teatrų gausybėje. Tai – nekomercinis teatras, kurio spektakliai be bilietų. Naisių vasaros teatras ne prašo mokėti už bilietą, o dovanoja šventę atėjusiems. Teatro repertuarą šiuo metu sudaro 12 spektaklių, kurie sėkmingai rodomi Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Naisių vasaros teatras visada siekia pamaloninti kasdienybės darbų ir rūpesčių nualintas žiūrovų širdis, dovanoti gerą nuotaiką, kartu pasidžiaugti ir paliūdėti. Naisių vasaros teatras – lietuvių literatūros skleidėjas – didžiuojasi pasirinkta veiklos kryptimi, įsijungdamas į bendrą lietuvių kultūros plėtros tėkmę. Muzika, judesys, dainuojamoji poezija – toks Naisių vasaros teatrorepertuaras – domina ir traukia tiek ieškantį savęs jauną, tiek subrendusį ir gyvenimo patirties turintį žiūrovą.

Naisių vasaros teatro trupė: Gintarė Daniusevičiūtė – Vaitkevičienė, Orinta Jazdauskaitė – Juozapaitė, Arūnas Jokubauskas, Birutė Kaktytė – Varkalienė, Vaida Kavaliauskaitė, Karolis Liaučius, Jūratė Levickaitė, Tomas Montvila, Remigijus Pelenis, Valdas Vaitiškis, Monika Vaičiūtė.
Daugelio spektaklių režisierė Regina Steponavičiūtė, teatras taip pat dirbo su režisieriaisVytautu V. Landsbergiu, Evaldu Jaru ir Inga Norkute – Žviniene.

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2020