Edukacijos

Home/Edukacijos

Naisiuose teikiami edukaciniai užsiėmimai.

Orientavimosi sporto žaidimas „Pažink Naisius“

Kveičiame susipažinti su orientavimosi sportu ir Naisiais. Užsiėmimo metu gausite Naisių sportinį žemėlapį su jame pažymėtais punktais, kuriuos reikės surasti. Taip pat punktuose bus pažymėtos raidės, iš kurių vėliau reikės sudėlioti žodį. Trasos ilgis 2,2 km. Užsiėmimas tinkamas įvairaus amžiaus pavieniams asmenims arba grupėms. Simbolinė žaidimo kaina 1 Eur.

Meniniai odos dirbiniai

Visada žmonės turėjo savo poreikių bei požiūrį į tai, kas gražu. Šiuolaikiniame pasaulyje ypač vertiname natūralumą, todėl galime pasiūlyti pasigaminti dekoratyvinių gaminių iš odos. Susipažinsime su odos apdirbimo įrankiais, odų rūšimis ir pasigaminsime nesudėtingas apyrankes, raktų pakabučius, skirtukus, o gal ir papuošalą. Maloniai kviečiame rasti naujų idėjų savo kūrybai.
Užsiėmimo kaina žmogui – 2 eurai
Įrankiais ir oda aprūpinsime, o pasigamintą gaminį parsivešite namo.

 

Molio lipdymo edukacija

Šios edukacijos metu Naisių svirne turėsite unikalią galimybę iš arčiau susipažinti su puodžiumi Mindaugu, kuris papasakos ir parodys, kaip žiedžiami puodai ar kiti dirbiniai iš molio. Lankytojai edukacijos metu ir patys galės išbandyti savo sugebėjimus darbuojantis su moliu. Edukacijos trukmė ~1 val.

Naisių žirgyno 2020 m. sezonui siūlomos edukacijos

Edukaciją 4–10 m. vaikų 10–20 dalyvių grupėms – „Pabūk žirgu”.

Programos trukmė – 30 min. Programos eiga:

  1. Programą veda kvalifikuota žirgyno trenerė. Pratimus su žirgu demonstruoja žirgyno raitelis(ė) – 10 min.
  2. Užduotys moksleiviams – “Dirbk kaip žirgas, mąstyk kaip žmogus”. Edukacijoje dalyvaujantiems grupės vaikams bus sudarytos galimybės patiems pakartoti žirgo atliktus pratimus ir įsitikinti ar lengva būti žirgu.
  3. Įveikę užduotis sulauks mažos staigmenos.

Kaina vienam dalyviui – 2 eurai.

Edukacijos pristatomasis video: https://cutt.ly/wevlpZb

Edukacija vyresnio amžiaus moksleivių ir suaugusių žmonių 10–25 dalyvių grupėms „Nuo arklio iki puošnaus žirgo: grožio procedūros“.

Programos trukmė – 30 min. Programos eiga:

  1. Programą veda kvalifikuota žirgyno trenerė. Tvorele aptvertą žemaituką aikštelės arba maniežo viduryje prilaiko žirgyno darbuotojas. Dalyviai apstoja ratu.
  2. Demonstruojama, kaip iš gardo atvestas žemaitukas pamažu virsta varžyboms ar šventei papuoštu žirgu. Rodoma ir aiškinama, kaip supinami karčiai ir uodega, kaip panaudoti šventinius žirgų aksesuarus, kokia turi būti žirgo priežiūra ir naudojami įrankiai.

Dalyviai galės klausti rūpimų klausimų ir patys galės atsakinėti į trenerės klausimus. Už teisingus atsakymus laukia dovanėlės su  vaizdais iš žirgyno gyvenimo.

  1. Edukacija suteiks naudingos praktinės informacijos apie esminius žirgo poreikius, priemonių ir įrankių pritaikymą, žirgų puošybos subtilybes.

Kaina vienam dalyviui – 3 eurai.

 

Edukacija  suaugusių žmonių 10–25 dalyvių grupėms „Ar būti žirgu lengva?“. Tai suaugusiems žmonėms pritaikyta edukacijos „ Pabūk žirgu“ versija.

Programos trukmė – 30 min. Programos eiga:

  1. Programą veda kvalifikuota žirgyno trenerė. Pratimus su žirgu demonstruoja žirgyno raitelis(ė).
  2. Dalyviai supažindinami su skirtingais žirgo aliūrais, svarbiausiais treniruočių akcentais, gyvai demonstruojant, kurie pratimai skirti žirgo raumenų, o kurie jo kvėpavimo sistemos ir ištvermės stiprinimui.
  3. Edukacijoje dalyvaujantys turės puikią progą pamąstyti, kokios analogijos ir kokie skirtumai treniruojant  žirgo ir žmogaus kūną, koks atskirų  pratimų poveikis visam organizmui ir kam lengviau pasiruošti varžyboms – žmogui ar žirgui?

Kaina vienam dalyviui – 2 eurai.

Pristatomasis žirgyno video: https://www.youtube.com/watch?v=d9FcFl9v3MU&t=79s

 

Akiračio apie baltus praplėtimas

Esant poreikiui galima paprašyti gido, kad grupei pateiktų užduotis, kurių sprendimui jums prireiks žinių apie baltus ir jų tikėjimą, taip susipažįstant ir praplečiant žinias apie senovės baltų tikėjimą.

 

Dėl edukacijų kreiptis tel. +370 611 33333, el. p. ekskursijos@naisiuvasara.lt

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2021