Edukacijos

Home/Edukacijos

Naisiuose jauniesiems lankytojams teikiami nemokami edukaciniai užsiėmimai.

Orientavimosi sporto žaidimas „Pažink Naisius“

Kveičiame susipažinti su orientavimosi sportu ir Naisiais. Užsiėmimo metu gausite Naisių sportinį žemėlapį su jame pažymėtais punktais, kuriuos reikės surasti. Taip pat punktuose bus pažymėtos raidės, iš kurių vėliau reikės sudėlioti žodį. Trasos ilgis 2,2 km. Užsiėmimas tinkamas įvairaus amžiaus pavieniams asmenims arba grupėms. Simbolinė žaidimo kaina 1 Eur.

 

Molio lipdymo edukacija

Šios edukacijos metu Naisių svirne turėsite unikalią galimybę iš arčiau susipažinti su puodžiumi Mindaugu, kuris papasakos ir parodys, kaip žiedžiami puodai ar kiti dirbiniai iš molio. Lankytojai edukacijos metu ir patys galės išbandyti savo sugebėjimus darbuojantis su moliu. Edukacijos trukmė ~1 val.

Edukacija „Atrask teatrą“

Ši edukacija skirta 1–4 klasių mokiniams. Edukacijos metu vaikai supažindinami su teatro istorija, jo atsiradimu, sužino kas sudaro teatro sceną ir kokiais principais ji veikia. Vaikai taip pat išmėgina, ar jie tinkami būti aktoriais – jų laukia įdomi užduotis, kurios metu tenka mankštinti atmintį. Edukaciją vainikuoja linksmas dalyvių vaidinimas.

Edukacijos trukmė: 1 val.

Vaikų skaičius: nuo 10 iki 25.

Yra galimybė edukaciją sujungti su ekskursija po Naisius.

 

Akiračio apie baltus praplėtimas

Esant poreikiui galima paprašyti gido, kad grupei pateiktų užduotis, kurių sprendimui jums prireiks žinių apie baltus ir jų tikėjimą, taip susipažįstant ir praplečiant žinias apie senovės baltų tikėjimą.

 

Dėl edukacijų kreiptis tel. +370 611 33333, el. p. ekskursijos@naisiuvasara.lt