Naisių vasara ’14

Home/Naisių vasara ’14

Festivalis „Naisių vasara 2014“ truko net tris dienas.

Liepos 5-osios – Baltų dienos – renginiuose buvo prisiminti baltų papročiai, vyko tarptautinis viduramžių tradicijas menantis žirgų turnyras.

Liepos 12-oji – pramogų ir koncertų diena. Pasiklausyti muzikos ir dainų kvietė garsūs atlikėjai: „Sadūnai“, „Naisių vasaros teatras“, Veronika Pavilionienė, Vaida Genytė, Egidijus Bavykinas, „Brass bravo“, „Žalvarinis“, Andrius Mamontovas, „Thundertale“ ir kiti atlikėjai. Vaikų laukė atrakcionai ir kita įdomi edukacinė veikla.

Liepos 13-ąją vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sporto žaidynės, bėgimas Naisiai–Kryžių kalnas–Naisiai bei kiti Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ organizuojami renginiai. Scenoje koncertavo jaunieji atlikėjai.

Pasak šio festivalio sumanytojo ir mecenato Ramūno Karbauskio, „festivalis buvo sugalvotas taip, jog įrodytų, kad gražiausios šventės gali vykti visiškai blaivioje aplinkoje. Tai kuria geresnę gyvenimo kokybę, gerina bendravimą tarp vaikų ir suaugusiųjų bei tampa puikiu pavyzdžiu renginių organizatoriams, kaip gali atrodyti didelė, blaivi šventė“.

Akimirkos iš Naisių vasaros festivalio 2014

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024