Dvyliktąjį kartą susirinkusiuosius džiugino festivalis „Naisių vasara 2023“

12 liepos, 2023
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Dvyliktąjį kartą susirinkusiuosius džiugino festivalis „Naisių vasara 2023“

Jei keliais žodžiai reikėtų apibūdinti praėjusį šeštadienį vykusį festivalį šeimoms „Naisių vasara 2023“, tai būtų: pakili nuotaika, pramogų gausa, šeimų draugystė, blaivi bei šilta aplinka. Jau dvyliktąjį kartą Naisių bendruomenė kvietė šeimas išpuoselėtoje Naisių kaimo aplinkoje pasidžiaugti išskirtinio renginio programa bei atmosfera.

Šventėje pirmą kartą vyko tarptautinė gyvūnų paroda, kurioje buvo galima susipažinti su įvairių nariuotakojų – driežų, tarakonų, vorų, varlių gyvenimu iš arčiau. Vaikams linksmas emocijas kėlė balandžių, alpakų, triušių, ponių, ožkų draugija bei šunų ir žemaitukų pasirodymai.

Susirinkusiems du žaismingus spektaklius vaikams pristatė Naisių vasaros teatras, o vyresniuosius į Simono Daukanto laikus nukėlė Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ dainų ir poezijos kūrėjų žemaitiški skaitymai. Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose kiekvienas atėjęs galėjo pasigrožėti fotografo Žydrūno Budzinausko fotografijų paroda „Metų laikai“.

Nuo pat šventės pradžios iki vėlyvo vakaro didžiojoje festivalio scenoje savo pasirodymus surengė ir publiką žavėjo Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras ir choreografinė grupė, muzikos grupės – Kitava, Quorum, Blues makers, El Fuego, atlikėjai Ona Kolobovaitė ir Egidijus Bavikinas.

Mažiesiems ir galva galėjo apsisukti nuo kaip niekada gausaus įvairiausių veiklų ir užsiėmimų pasirinkimo. Vaikus linksmino Teatralizuotas trijų piratų koncertas „BUM BUM LALA“, cirko subtilybes savo pasirodymuose ir pamokose atskleidė Kauno cirko meno akademija. Kurti ir atrasti kvietė: Lėlių muziejaus „Lėlių namai“, Etninės kultūros ir tradicinių amatų centras, Naisių mezgėjų klubas, Valerijono vaistinė, Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešoji biblioteka, Senųjų amatų dirbtuvės ir užsiėmimai su „Viduramžių pasiuntiniais“, o puodžius demonstravo, kaip žiedžiami puodai ar kiti dirbiniai iš molio.

Žaisti ar išmokti profesijų subtilybių mokė Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, „Vaiko dėžutė“ lauko žaidimai, „Linksmiausios šventės“ žaidimai, Burtų kiemelis, Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnai, Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai. Naujos ir modernios žemės ūkio technikos parodą pristatė „Agrokoncerno“ įmonių grupė.

Festivalį vainikavo grandiozinis ugnies šou „Feniksas“ – 20 fakyrų spektaklis, kuriame ugnies šokiu pasakojama istorija apie amžiną priešingybių kovą – šviesos pergalę prieš tamsą.

Asociacija „Naisių bendruomenė“ dėkoja visiems prisidėjusiems organizuojant ir dalyvavusiems festivalyje šeimoms „Naisių vasara 2023“. Mūsų stiprybė – gausus būrys savanorių iš Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro, padedančių kiekviename žingsnyje – ačiū jiems!

Asociacijos „Naisių bendruomenė“ informacija

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024