Naisių bendruomenė keliavo po Kėdainių ir Panevėžio kraštą

1 gruodžio, 2023
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Naisių bendruomenė keliavo po Kėdainių ir Panevėžio kraštą

Lapkričio 26 dieną, sekmadienį, Naisių bendruomenės nariai vyko į kelionę po Kėdainių ir Panevėžio kraštą. Ekskursantai važiavo ne tik pamatyti, bet ir pasivaikščioti netyrinėtose vietose, paragauti neskanautų skonių ir pasigėrėti maloniais teatro vaizdais bei muzikos garsais.

Saulėtą, tačiau žvarboką dieną kelionės dalyviai džiaugėsi turininga ekskursija tyrinėjant Kėdainių senamiesčio gatveles ir sužinant įdomius pasakojimus apie miesto istoriją. Vėliau ekskursija tęsėsi Kėdainių rajono Krakių miestelyje, kur vyko žydų kulinarijos ir kultūros edukacinė programa „Žydų kaimynystėje 150 metų: kodėl „žydiškai“ reiškia „atvirkščiai“? Edukacinėje programoje buvo pasakojama apie žydų ir lietuvių kultūrų panašumus ir skirtumus. Naisiškiai ragavo žydiško kugelio, chalos, foršmako, varškinio beigelio ir džiovintų obuoliukų kompoto. Daugiau nei 2 valandų užsiėmimas neprailgo ir paliko šiltus įspūdžius.

Vakarop kelionė pratęsta Panevėžio muzikiniame teatre, kur susirinkusieji stebėjo Ričardo Rodžerso miuziklą „Muzikos garsai“. Nuostabi „Muzikos garsų“ meilės istorija, kurios libretas paremtas realiais įvykiais ir sukurtas pagal Marijos Augustos fon Trapp memuarus, sužavėjo žiūrovus.

Teigiamų emocijų ir malonių įspūdžių kupini naisiškiai, grįždami namo, jau planavo kitą kelionę.

Asociacijos „Naisių bendruomenė“ informacija

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024