Premjera paminėta teatro diena

29 kovo, 2019
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Premjera paminėta teatro diena

Kovo 27 d. Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose buvo paminėta Tarptautinė teatro diena. Šiais metais „Naisių vasaros teatro“ trupė žiūrovams dovanojo premjerą „Kapitono Kolumbo gimtadienis“. Spektaklio pagal Juozo Erlicko kūrinį režisierius – Almantas Vaišnys, choreografiją kūrė Brigita Rodriquez, kostiumus ir dekoracijas – Marija Rubavičiūtė.

Žiūrovai, norėję pamatyti premjerą ir pasveikinti aktorius profesinės dienos proga, užpildė visą kultūros rūmų salę. Žaismingas, spalvingas ir muzikalus spektaklis skirtas ir vaikams, ir suaugusiems. Po vaidinimo buvo apdovanoti visi „Naisių vasaros teatro aktoriai“, šviesų dailininkas, garso režisierius, vaizdo operatorius, fotografas. Geriausios praėjusio sezono teatro aktorės nominacija skirta Orintai Jazdauskaitei-Juozapaitei. Trupę sveikino asociacijos „Naisių bendruomenė“ pirmininkė, Naisių mokyklos administracija, spektaklį stebėję žiūrovai.

Teatro kolektyvas už bendradarbiavimą dėkojo Naisių mokyklai ir Naisių bendruomenei.

Spektaklį „Kapitono Kolumbo gimtadienis“ turės galimybę pamatyti ne tik Šiaulių regiono, bet ir kitų Lietuvos vietovių žiūrovai.

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024