ŠIAULIŲ RAJONO GARBĖS PILIEČIO REGALIJOS ĮTEIKTOS RAMŪNUI KARBAUSKIUI

16 vasario, 2019
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/ŠIAULIŲ RAJONO GARBĖS PILIEČIO REGALIJOS ĮTEIKTOS RAMŪNUI KARBAUSKIUI

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – Vasario 16-osios minėjimas Naisiuose vyko pilnutėlėje Naisių teatro ir bendruomenės kultūros rūmų salėje. Sugiedojus Lietuvos valstybės himną, gausiai susirinkusius su Vasario 16-ąja pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras. Jis palinkėjo didžiuotis savo valstybe, įvertinti tai kas pasiekta. Meras padėkojo darniai dirbusiai Šiaulių rajono savivaldybės tarybai ir administracijai.

Po mero sveikinimo laukė ne tik koncertas, bet ir iškilminga Šiaulių rajono garbės piliečio ženklo įteikimo ceremonija. Aidint fanfaroms į sceną buvo pakviesti Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas, kultūros mecenatas Ramūnas Karbauskis. Buvo pagarsinta, kad Šiaulių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo komisijai rekomendacijas dėl Šiaulių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo atsiuntė Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras, Asociacija „Naisių bendruomenė“, Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Šiaulių rajono skyrius, Asociacija „Šiaulių rajono tautodailininkų bendruomenė“, Bubių seniūnija, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė Judita Šakočiuvienė.

Už nuopelnus įgyvendinant pilietines iniciatyvas, reikšmingus darbus Šiaulių rajono bendruomenės labui buvo nutarta teikti Šiaulių rajono savivaldybės tarybai Ramūno Karbauskio kandidatūrą tvirtinimui. Savivaldybės politikų sprendimu 2018 m. Šiaulių rajono savivaldybės garbės piliečio vardas suteiktas Ramūnui Karbauskiui.

Aidint aplodismentams, Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras įteikė Ramūnui Karbauskiui Šiaulių rajono garbės piliečio regalijas. Pasveikinti Ramūną Karbauskį išsirikiavo didelė eilė sveikintojų – pirmasis Šiaulių rajono garbės pilietis Vytenis Rimkus su žmona Česlava-Regina, LR Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, jos padėjėjos – Ada Grakauskienė ir Judita Šakočiuvienė, Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Meškuičių seniūnijos seniūnė Jolanta Baškienė, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Česlovas Greičius su žmona Diana, Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro vadovė Kristina Pinskienė, Meškuičių ir Naisių bendruomenių atstovai, kiti sveikintojai.

Kuršėnų meno mokyklos direktorės pavaduotoja Audronė Vaitekūnienė ir Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys ir ŽŪB „Ginkūnų agrofirma“ vadovas Arūnas Grubliauskis Ramūnui Karbauskiui, kaip pagarbos ženklą, įteikė ruginės duonos kepalą ir gėlių puokštę.

Šiaulių rajono garbės pilietis Ramūnas Karbauskis padėkojo visiems už garbingą apdovanojimą.

„Aš prisidedu prie visų sveikinimų Valstybės gimtadienio proga ir, kad kiekvienas, kurių čia nėra, norėtų grįžti į savo gimtąjį kaimą, gimtąjį miestą,“ – pažymėjo Ramūnas Karbauskis ir pridūrė, kad Šiaulių rajono garbės piliečio vardo suteikimas yra visų Šiaulių rajono žmonių nuopelnas.

Šventėje koncertavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo choras „Melomanai“, Verbūnų filialo romansų atlikėjų grupė „Retro“ ir Drąsučių filialo liaudiškos muzikos kapela „Ringuva“.

 

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos informacija

Zigmas Ripinskis

Nuotraukos Žydrūno Budzinausko

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024