Užgavėnės Naisiuose

28 vasario, 2022
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Užgavėnės Naisiuose

Vasario 27 d. asociacija „Naisių bendruomenė“ kvietė į Didžiąsias Užgavėnes. Solidarizuodamiesi su Ukraina ir jos žmonėmis organizatoriai atsisakė trankios muzikos ir linksmybių. Jas pakeitė patriotinių dainų įrašai.

Kaimo stadione išsirikiavo aštuonios blynkepių komandos: „Austėja“ (Naisių moterų klubas), „Centro čirviniai“ (Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras), „Naisių mokslinyčia“ (Meškuičių gimnazijos Naisių skyrius), „Pusė velnio“ (Naisių biblioteka), „Angelai“ (Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai), „PraVerS“ (Šiaulių profesinio rengimo centras), „Puodžiaus blynai“ (puodžius M. Turolevičius ir Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras) ir „Čirviniai“ (Naisių ŽŪB). Gardžių blynų užteko visiems šventės dalyviams, kurių šiemet buvo rekordiškai daug. Be blynų, dar galima buvo paragauti šiupinio, atsigerti kvapnios žolelių arbatos, paskanauti įvairių gardėsių, kuriuos mugėje siūlė prekybininkai. Norintieji galėjo išbandyti Užgavėnių žaidimus. Šventę pabaigė tradicinė Kanapinio ir Lašininio kova, po kurios buvo sudeginta Morė. Su viltimi, kad Užgavėnių liepsnos nusineš visą metų blogį, o artėjantis pavasaris dovanos ramybę ir taiką.

Pagrindinis šventės rėmėjas – UAB „Agrokoncernas“. Labai pagelbėjo ŽŪB „Ginkūnų agrofirma“, Naisių ŽŪB, ūkininko Č. Karbauskio ūkis, ūkininkai D. V. Plakiai, verslininkė V. Peleckienė. Edukacijas ir veiklas pristatė ir vedė Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai, skulptorius Jonas Vaicekauskas, sporto treneris Albinas Klumbys, Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.

Už bendrystę ir draugystę organizatoriai dėkoja susirinkusiems svečiams, vietos gyventojams, padėjėjams ir talkininkams.

Asociacijos „Naisių bendruomenė“ informacija

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024