Virtualūs pokalbiai su Kalėda

22 gruodžio, 2020
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Virtualūs pokalbiai su Kalėda
🎄🔔🔔🔔🎄Mažosios Kalėdų sostinės ŽINIOS mažiesiems ir jų tėveliams❗️
Pasipuošęs Kalėda ištaigingoje Naisių rezidencijoje 🎄⛄️🌟🏡 jau pasistatė kompiuterį ir laukia visų mažųjų virtualiems pokalbiams. Jūs visi žinote, kaip Kalėda mūsų visų pasiilgo, nori apsikabinti, paglostyti gerus vaikus, paspausti ranką tėveliams, tačiau saugodamas mus, keliasi į virtualų pasaulį, lauks mūsų mažųjų gyviems pokalbiams per programėlę SKYPE. Ką reikia žinoti, kad pokalbis įvyktų?
Jeigu neturite, į išmanų įrenginį – telefoną, kompiuterį ar plančetę – parsisiųskite programėlę SKYPE. Susikurkite asmeninę paskyrą ir susiraskite Kalėdos paskyrą, kuri vadinasi: Naisių Kalėda.
🎄🎅 Kalėda su vaikais bendraus gruodžio 21-23 ir 26-30 dienomis, nuo 16 iki 20 valandos. Tai Kalėdos dovana visiems Lietuvos vaikams. Pokalbiai su vaikais bus tiesiogiai transliuojami per FACEBOOK PASKYRĄ: Naisiai. Tėveliams ir seneliams pranešame, kad kilus klausimams dėl prisijungimo ar transliacijos, skambinkite Kalėdos padėjėjams telefonu ☎️ 861133333. Jie Jums mielai padės.
🎄✉️ Žinoma, Kalėda laukia ir mažųjų elektroninių laiškų, kuriuos gali padėti parašyti tėveliai, seneliai ar vyresni broliai ir sesutės. Kalėda tiesioginių transliacijų metu juos perskaitys ir būtinai atsiųs atsakymus. Kalėdos elektroninio pašto adresas: kaledai@naisiai.lt
🎄🛍🎁Kai šeimos vėl galės netrukdomai judėti, Naisiuose visų vaikų lauks dovanos – fondo „Švieskime vaikus“ išleistų vaikiškų knygų rinkiniai. Kalėdos padėjėjai dovanas dalins iki sausio pabaigos Naisiuose, Kalėdos rezidencijoje, šalia pagrindinės Naisių Kalėdų eglutės.
🎄💫✨Laukime Kalėdų stebuklo kartu!
Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024