Gongų garsų kelionė nuspalvino rudens vakarus Naisiuose

30 spalio, 2023
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Gongų garsų kelionė nuspalvino rudens vakarus Naisiuose

Vis tamsesnės ir vėsesnės rudenėjančios dienos kviečia burtis ir jaukiai leisti vakarus. Toks vakaras, skambantis gongų garsais, praskriejo spalio 26 d. Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros namuose. Asociacija „Naisių bendruomenė“ sukvietė naisiečius į išskirtinį gongų terapijos užsiėmimą.

Sakoma, kad patyriminiai gongai – tai sakralių garso vibracijų kelionė visai mūsų esybei. Susirinkusieji galėjo patirti, kaip garso pasirodymo metu gydomas fizinis, energetinis ir intelektinis kūnas, apvaloma sąmonė, praplečiamos suvokimo ribos. Manoma, kad ši patirtis nuramina stresą, mintis ir perkrauna kūną.

Užsiėmimo metu skambėjo gongai, tibetietiški ir krištoliniai dubenys, monochordas, indėniška meilės fleita ir kiti instrumentai.

Garso sesiją vedęs gongų meistras Artūras – daugkartinis „Menas Būti“ rengiamų seminarų ir garso terapijos mokymų bei „Baltic Gong Camp“ dalyvis teigia, kad garso sesijos metu mes save patiriame stebėtojo vaidmenyje, atsisiejame nuo ego: „Giliai atsipalaidavus ateina atsakymai į rūpimus klausimus, atstatoma kūno ir proto energija. Kylantis garso intensyvumas tarytum užgožia nenutrūkstamas mintis. Tuo metu mes stipriai pasikrauname, grįžta laimės ir darnos pojūtis.“

Pirmą kartą tokį užsiėmimą organizavusi asociacija „Naisių bendruomenė“ vykdo sveikatinimo projektą „Garso terapijos galia“, kuriame įsipareigojo surengti gongų terapijos paslaugą, o projektą finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.

Asociacijos „Naisių bendruomenė“ informacija

Nuotraukos Žydrūno Budzinausko

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024