Įgyvendintas projektas „Muzikiniai penktadienio vakarai

3 rugsėjo, 2018
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Įgyvendintas projektas „Muzikiniai penktadienio vakarai

2018 m. vasario 28 d. buvo pasirašyta vietos projekto vykdymo sutartis tarp asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“ ir VšĮ „Naisių vasaros teatras“. Sutartimi patvirtinta, kad iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto skirtas finansavimas projekto „Muzikiniai penktadienio vakarai“ įgyvendinimui.

Pagrindinis projekto tikslas – tradicinių kaimo bendruomenės renginių tęstinumas populiarinant akustinę muziką Šiaulių apskrityje. Juo siekiama tęsti 2013 m. pradėtą kurti muzikinių vasaros vakarų Naisių kaime tradiciją. Į koncertus besirenkantys įvairaus amžiaus kaimo gyventojai ir svečiai gali nemokamai mėgautis profesionalia bardų muzika po atviru dangumi.

Projekto įgyvendinimo metu buvo organizuoti 6 nemokami muzikiniai vakarai, kuriuose dalyvavo apie 1500 žmonių. Iš projekto lėšų įsigyta stalų ir suolų komplektai, lengvai pastatomos palapinės, apšvietimo įranga. Įsigijus visas projekte numatytas prekės galime lengviau ir kokybiškiau organizuoti renginius.

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024