Naisiečių susitikimas su fitoterapeutu Virgilijumi Skirkevičiumi

3 spalio, 2018
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Naisiečių susitikimas su fitoterapeutu Virgilijumi Skirkevičiumi

2018 m. asociacija „Naisių bendruomenė“ pagal Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiają programą parengė projektą „Sportuojanti šeima – sveiki vaikai, laimingi tėvai“. Jo vykdyme buvo numatyta sporto renginių organizavimas ir natūralios medicinos šalininko paskaitos.
Rugsėjo 30 d. Naisių bendruomenės nariai vyko į Šilutę ir Rusnę. Pagrindinis kelionės į Pamario kraštą tikslas – susitikimas su fitoterapeutu Virgilijumi Skirkevičiumi. Šilutėje susipažinome su miesto istorija, grožėjomės senąja architektūra ir šiandieniniu rudenėjančio miesto vaizdu. Iš Šilutės vykome į Rusnės salą, kur savo etnografinėje sodyboje jau laukė V. Skirkevičius. Beskanaujant sveikuolišką košę tuoj pat užsimezgė ir pokalbis apie sveiką gyvenimo būdą. Remdamasis Tibeto medicinos ir filosofijos žiniomis žolininkas kalbėjo apie žmogaus sielos ir kūno darną, priminė, kad vidinė ramybė ir tinkama mityba yra geros savijautos pagrindas. Pakvietęs pasivaikščioti po savo sodybą, jis susipažindino su ten augančiais vaistingaisiais augalais, jų nauda žmogaus sveikatai. Vėliau vyko vaistažolių arbatų, antpilų, žolinių mišinių degustacija ir paskaita apie jų gydomąsias savybes. Fitoterapeutas atsakė į visus klausimus, konsultavo asmeniškai.
Keletą valandų vykęs susitikimas neprailgo, tikrai buvo įdomus ir naudingas. Belieka nepamiršti įgytų žinių ir išmokti jas taikytis savo kasdienybėje.

Alina Šalavėjienė
Vytauto Šalavėjaus nuotraukos

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024