Naisių bendruomenė neatvykusių koncertuoti atlikėjų sumokėtas baudas skiria Ukrainai

2 rugsėjo, 2022
Home/Naujienų archyvas/Uncategorized @lt/Naisių bendruomenė neatvykusių koncertuoti atlikėjų sumokėtas baudas skiria Ukrainai

Naisių bendruomenė informuoja, jog viena iš Naisių vasaros festivalyje liepos 8-9 d. nedalyvavusių grupių, kaip ir numatyta sutartyje, po raginimo bendruomenei nedelsdama sumokėjo baudą – 7500 eurų. Šią sumą bendruomenė skiria pagalbai Ukrainai ir lėšos jau pervestos paramos fondui „З Богом у серцi“.  Šis fondas padeda  vėžiu sergantiems vaikams taip pat skiria medicininę pagalbą Ukrainos kariams.

 „Festivalis buvo skirtas Lietuvos ir Ukrainos bendrystei, todėl visos lėšos, kurias bendruomenė gaus iš neatvykusių koncertuoti atlikėjų, kaip sutartyje numatytas baudas, bus skiriamos Ukrainai, kovojančiai už savo ir viso demokratinio pasaulio laisvę“,  – sako Naisių bendruomenės pirmininkė Rita Žukauskienė.

Pasak jos, bendruomenė viliasi, jog ir kiti atlikėjai, ne tik viena grupė, kuri jau sumokėjo sutartyje numatytą sumą, geranoriškai įvykdys įsipareigojimus. Kol kas likę atlikėjai nesutinka bendruomenei kompensuoti sutartyje numatytas sumas.

Liepos 8-9 d. vykusio Naisių vasaros festivalio išvakarėse, kai kurie muzikantai ir grupės pranešė, esą dėl politinių motyvų nedalyvaus dešimtis tūkstančių pritraukiančiame blaiviame renginyje. Sutartyse už įsipareigojimų nevykdymą yra numatytos baudas, kurių bendra suma siekia daugiau, nei 20 tūkst. eurų.

Naisių bendruomenės tinklalapis. Sprendimas: Reviver. 2010 - 2024